Duetas „Agentūra“ savo gerbėjams pristato iš karto tris naujienas: naują dainą „Gyvenk!“, naują narę Gintarę Dugnaitę ir pasikeitusį įvaizdį, kurį nuotraukose užfiksavo fotografas Darius Gražys. Priminsime, kad po provokuojančios „Playboy“ fotosesijos „Agentūrą“ paliko dainininkė Ieva Pakenytė, tačiau kita dueto narė Viktorija Sakalauskaitė to nedramatizavo ir pažadėjo gerbėjams kardinalius ir teigiamus pokyčius. „Galima sakyti, kad „Agentūra“ dabar yra „perkrauta“. Pasikeitimų tikrai daug ir viską pradedame tarsi iš naujo,“ – sakė ji.

Nauja daina „Gyvenk!” liudija, kad duetas suka link šokių muzikos, o šį stilių puikiai išmano merginoms padedantis garsus prodiuseris Žilvinas Žusinas, padėjęs įrašyti „Sel“ albumus „Muzika“ ir „Aš kaip žąsis“. „Mūsų koncertuose „Gyvenk!” visą laiką buvo viena iš geriausiai sutinkamų dainų, nors ji dar neskambėjo radijo eteryje. Kai Ievą grupėje pakeitė Gintarė, Žilvinas pasiūlė ne tik iš naujo perdainuoti šį kūrinį, bet ir pergrojo kai kurias intrumentines partijas, tad dabar „Gyvenk!” skamba dar geriau. Aš labai tikiuosi, kad Lietuvos radijo stočių klausytojai pamėgs šią dainą,” – sakė Viktorija Sakalauskaitė.

Gintarė Dugnaitė, kuri grupėje „Agentūra“ pakeitė Ievą Pakenytę, nėra scenos naujokė. Ji vienu metu šoko dainininkės Geltona trupėje, taip pat yra filmavusis „Pikaso“ vaizdo klipe „Mano lova“. Kurį laiką pagyvenusi užsienyje, neseniai Gintarė grįžo į Lietuvą ir nutarė užimti netikėtai atsilaisvinusią vietą „Agentūroje“. „Man labai patiko šios grupės dainos ir Viktorijos pasiryžimas užkariauti Lietuvos muzikinę sceną. Kadangi dainuoti svajojau visą laiką, tiesiog privalėjau pasinaudoti pasitaikiusia priga. Žinoma, dainavimo pamokos ir choreografijos repeticijos dabar suryja visą mano laiką, bet per trumpą laiką mes nuveikėm labai daug. Ką tik vykę mūsų koncertai man įrodė, kad einame teisinga linkme ir galime pasiekti labai daug. Pastaruoju metu patirti įspūdžiai yra neįtikėtini,“ – pasakojo Gintarė.
Naujoje fotosesijoje, kurios autorius – fotografas Darius Gražys, „Agentūros“ merginos pristato savo naują įvaizdį, kuris yra ir seksualus, ir neįprastas. Diržais sujuosti aptempti triko arba sąmoningai suplėšyti ir perkirpti džinsai, „Timberland“ batai ir įspūdingi šunys, pašiaušti dainininkų plaukai bei kitos detalės – žiūrint į šiuos vaizdus galima suprasti, kad duetas keičiasi ir žada savo gerbėjams dar daugiau adrenalino ateityje.