Grupės „Agentūra“ narė Viktorija Sakalauskaitė anksčiau yra sakiusi, kad ji tikrai nėra mėgėja veltis į avantiūras. Tačiau, sulaukusi provokuojančio „Playboy“ pasiūlymo, dainininkė nutarė padaryti išimtį ir tokio sprendimo rezultatais džiaugsis šio žurnalo skaitytojai – balandžio mėnesio numeryje bus publikuota itin atvira jos fotosesija. Pasak Viktorijos, pakeisti išankstinę nuostatą padėjo kūrybinio susivienijimo „Redsquare“ fotografų idėja.

Pasišaipyti iš bulvarinės spaudos stereotipų ir vaizdais atkartoti tipišką paskalų istoriją, net jei dėl to reikėjo gerokai apnuoginti, „Agentūros“ narės manymu, buvo verta. „Kol kas nei skraidau asmeniniais lėktuvais į Paryžių, nei esu lydima egzotiškų apsauginių, nei kada nors ateityje ruošiuosi tapti tipiška blondine-selebrete su privalomu mažyčiu šuniuku ant rankų ir dviem smegenų vingiais pakaušyje, – sakė Viktorija. – Tačiau bent jau juokais persikelti į tokią paparacinę pasakėčią buvo įdomu ir nauja“.

Pridedame žurnalo „Playboy“ balandžio mėn. numerio viršelį ir keletą fotosesijos nuotraukų, kurių autoriai – Vygantas Bachmackij, Gintautas Gelbuda / Aira Vosyliūtė, Vygantas Bachmackij.