suicide-djs-kedeAktorių-muzikantų grupė „Suicide DJs“ jau ateinantį pirmadienį, paskutinį vasaros vakarą, pakvies į specialų koncertą Vilniuje, skirtą 41-erių metų iki karjeros pabaigos paminėjimui. „Piano.lt“ kiemelyje vyksiančiame koncerte grupė pristatys savo visiškai naują koncertinę programą, kurioje nuskambės ir naujasis grupės radijo singlas „Saugiai“.
Praėjusią savaitę „Suicide DJs“ nariai grįžo iš savo kūrybinės stovyklos Birštone, kur repetavo naują programą. Pasak grupės lyderio Vido Bareikio, muzikantai surepetavo keliolika naujų kūrinių, kurių didžioji dalis nuskambės koncerto Vilniuje metu. „Suicide DJs“ taip pat atliks ir didžiausius savo ankstesnės koncertinės programos hitus.

Grupės lyderis džiaugėsi, kad naujos dainos yra visų grupės narių bendro darbo vaisius. Pasak Vido Bareikio, prieš stovyklą buvo tik dainų rėmai, o per repeticijas kiekvienas įnešė savo kūrybos ir galutinis rezultatas, jo nuomone, yra puikus. „Mūsų antroji programa yra brandesnė, bet humoro, ironijos ir autosarkazmo čia, kaip ir ankstesniuose mūsų kūriniuose, sočiai“, – intrigavo Vidas Bareikis.
Muzikantai klausytojams paruošė įvairių muzikinių netikėtumų ir specialią scenografiją. Naujųjų kūrinių repeticijų vieta – Birštono kultūros namų erdvė – buvo įkvepianti įvairiems eksperimentams ir netikėtiems sprendimams: vienas grupės vokalistų Ainis Storpirštis didelėje scenoje išradingai tobulino šokių judesius, buvo sugalvotos naujos sceninių drabužių detalės bei patvirtintas naujas grupės simbolis – kėdutė.

„Trombonininkui Pranui per koncertus visuomet sudėtinga rasti tinkamą kėdę, ant kurios stovėdamas jis galėtų groti, todėl nusprendėme, kad pakaks: nuo šiol tinkamiausią – paprastą tarybinių laikų – kėdutę turėsime su savim visur ir visada. Nors iš tiesų kėdė gal ne tokia ir paprasta“, – šypsojosi Vidas Bareikis.

Kėdutę ir kitas grupės naujoves žiūrovai išvys „Suicide DJs“ naujos koncertinės programos pristatymo metu. Tikrai didelė staigmena grupės gerbėjams bus ta, kad pagaliau uždainuos vienintelė mergina grupėje – būgnininkė Živilė Kazlauskaitė. Tame kūrinyje beveik visi „Suicide DJs“ nariai pasirodys neįprastuose amplua.
Bilietus į „Suicide DJs“ koncertą „41-eri metai iki karjeros pabaigos“ galima rasti visuose bilietų platinimo taškuose – „Bilietų pasaulyje“, „Bilietai.lt“ ir „Tiketa“. „Suicide DJs“ koncertą apšildys grupė „Stipriai kitaip“. Jei orų prognozės bus nepalankios, renginys įvyks šalia esančioje „Piano.lt“ salėje po stogu.
Prieš dvejus metus susikūrę „Suicide DJs“ išgarsėjo savo koncertiniais pasirodymais ir debiutinio albumo „Animation (…)“ hitais „Time to Leave“, „The Samurai Song“ ir „Final Shot (Vitaras remix)“. Naujos programos pristatymo proga iki rugpjūčio 31 dienos grupė „Suicide DJs“ sudarė galimybę savo albumą „Animation (…)“ „Muzikos bombos“ parduotuvėse įsigyti už specialią kainą.