dainininke_jurgaViena ryškiausių Lietuvos muzikos scenos atlikėjų Jurga spalio mėnesį išleis savo naują albumą ir surengs jo pristatymo koncertus Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune. Spalio 1 dieną pasirodysiantis albumas vadinsis „+37° (Goal of Science)“. Albume bus galima išgirsti radijo stotyse jau nuskambėjusias dainas „Tyliai“ ir „Running“, iš viso dvylika arba trylika naujų kūrinių. Dar rugpjūčio mėnesį radijo stotis pasieks visiškai nauja Jurgos daina iš būsimo albumo.
Spalio 10 dieną Vilniuje, Teatro arenoje, spalio 17 dieną Klaipėdoje, Žvejų rūmuose ir spalio 24 dieną Kaune, VDU salėje įvyks Jurgos naujojo albumo pristatymo koncertai su visiškai nauja programa. Albumas „+37° (Goal of Science)“ pasirodys praėjus pustrečių metų nuo ankstesnės Jurgos kompaktinės plokštelės „Instrukcija“ išleidimo. Šią savaitę Jurga su grupe jau baigė naujojo albumo įrašus ir surengė albumui skirtą fotosesiją.

Šiuo metu albumo įrašų redagavimas atliekamas „Metropolis“ studijose Londone, kur prie šių įrašų dirba garso inžinierius Mazenas Muradas. Savo srityje Mazenas Muradas yra pasižymėjęs specialistas, per karjerą darbavęsis su tokiais dainininkais kaip Björk, Robbie Williamsu, Natalie Imbruglia bei Mika, taip pat su grupėmis „The Cure“, „Garbage“, „Take That“, „Simply Red“, „Kaiser Chiefs“ ir kitomis.
Baigusi albumo „+37° (Goal of Science)“ įrašus Jurga su grupe pradeda pasiruošimą pristatymo koncertams su nauja programa Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune. Jau galima suskubti pasirūpinti bilietais į Vilniaus ir Kauno koncertus, kuriuos platina „Bilietų pasaulis“ (kasos yra „Vagos“ knygynuose, „Maxima“ informacijos skyriuose ir internete www.bilietupasaulis.lt). Visiškai netrukus bus pradėta prekiauti bilietais ir į Klaipėdos koncertą. Visuose miestuose pradinė bilietų į koncertus kaina bus 37 Lt.

Penktadienį, rugpjūčio 21 dieną, Jurga su grupe Trakų pilyje surengė vieną iš retų pastaruoju metu savo koncertinių pasirodymų. Daugiausia laiko prie albumo įrašų praleidusi Jurga šią vasarą surengė tris didelius koncertus: festivaliuose „Be2gether“, „Positivus“ bei koncertą Trakų pilyje su vokiečių grupe „De Phazz“.

Dėl grupės „Empti“ vėlavimo į koncertą penktadienį Trakuose scenoje anksčiau pasirodžiusi Jurga su grupe atliko ir tris naujas dainas iš savo būsimo albumo: „Running“, „Living like You Said“ ir „Goal of Science“. Vėliau dainininkė daug laiko praleido su grupės „De Phazz“ vokalistu Karlu Friersonu, su kuriuo dalinosi įspūdžiais iš muzikinių kelionių, pasirodymų ir apsikeitė kompaktinėmis plokštelėmis.

Ankstesnis Jurgos albumas „Instrukcija“, kurio didžiausiais hitais tapo dainos „5th Season“, „Smėlio žmonės“ ir titulinis kūrinys, buvo išleistas 2007 metų balandį ir pelnė Jurgai tokius tarptautinius prizus, kaip MTV Europos muzikos apdovanojimų statulėlę Vokietijoje bei Baltijos dainų festivalio „Grand Prix“ Švedijoje.

Debiutinis Jurgos albumas „Aukso pieva“, sulaukęs bene visų įmanomų apdovanojimų Lietuvoje, buvo išleistas 2005 metais ir pernai buvo perleistas su natomis ir akordais. Abiejų Jurgos albumų ir kompaktinių singlų „5th Season“ bei „Sandman‘s Child“ muzikos gerbėjai iš viso yra nupirkę per 45 000 vienetų.