greitos paskolosIšmanusis telefonas, kompiuteris, studijos, automobilis, nuosavas būstas, kelionė į  svajonių šalį ar dantų breketai – tai tik dalis svajonių ir tikslų, kuriuos paprastai turi ir nori įgyvendinti jaunas žmogus.  Visos šios svajonės neretai yra ranka pasiekiamos, tereikia tam tikros pinigų sumos. Norintiems saugiai ir greitai gauti pinigus, greitos paskolos gali būti puikis sprendimas, padėsiantis lengvai  pasiskolinti solidžią sumą brangesniam daiktui įsigyti. Įsitikinus, kad kreditai yra saugus ir greitas būdas gauti pinigų, jais verta pasinaudoti visiems, siekiantiems savo tikslą paversti realybe.

Lengviau pasiskolinti nei iš banko

Sakoma, kad jaunam žmogui visos durys atviros, tačiau norint pasiskolinti pinigų iš banko, kaip tik jaunas amžius ir neilgas darbo stažas gali sutrukdyti. Jaunas žmogus paprastai dar nebūna išdirbęs vienoje darbovietėje pusę metų ir sukaupęs reikalingo pradinio įnašo, todėl negali gauti reikiamos paskolos. nuleisti rankų neverta, nes internetu galima pasiskolinti dideles pinigų sumas automobiliui, būstui ar kitoms svajonėms kur kas greičiau ir lengviau nei iš banko. Čia nereikia turėti pradinio įnašo, o greita paskola be uzstato suteikiama oficialias pajamas ir palankią kredito istoriją turintiems Lietuvos piliečiams. Jūsų privatūs duomenys griežtai saugomi ir neprašoma atskleisti skolinimosi priežastis. Be to, greita paskola internetu sutaupysi dar ir laiko, nes jums nereikės vaikščioti į banką ir laukti, kol baigsis ilgas paskolos išdavimo svarstymo procesas.

Nuo kiek metų galima gauti paskolą?

Lietuvoje veikiančiose greitųjų kreditų įmonėse paprastai asmenims suteikiamos paskolos nuo 21 metų amžiaus. Tokį skolinimosi amžių reglamentuoja Lietuvos Respublikos įstatymai, todėl patikimose įmonėse paskolos nuo 18 metų dar negausite ir nuo pilnametystės teks palaukti dar tris metus. Galbūt šiuo metu tai gali pasirodyti ir ilgas laiko tarpas, tačiau taip užtikrinama, kad jaunas žmogus, skolindamas jau  turės daugiau patirties, finansinių žinių, atidžiau įvertins savo galimybes ir neprisidarys nereikalingų skolų.

Kurkite gerą kredito istoriją

Gera kredito istorija – įrodymas, kad mokate tvarkyti savo finansus ir pasiskolintus pinigus grąžinate laiku. Su gera kredito istorija sulauksite banko ir kreditorių pasitikėjimo bei gausite lankstesnes sutarčių sąlygas, mažesnes palūkanas ir kitas nuolaidas. Dėl šios priežasties jaunam žmogui svarbu kurti gerą kredito istoriją. Kad pasiskolintą sumą spėtumėte grąžinti laiku, prieš skolindamiesi būtinai atidžiai išstudijuokite sutarties sąlygas, jeigu kyla neaiškumų, skambinkite nurodytais kontaktais ir užkirskite kelią bet kokiems nesusipratimams. Prieš nuspręsdami, kokią sumą galite pasiskolinti, su paskolos skaičiuokle paskaičiuokite, kokios sumos reikia ir griežtai nusistatykite grąžinimo terminą. Niekada neimkite didelės paskolos, jeigu neesate tikri kad galėsite ją grąžinti. Atminkite, kad imdami paskolą iš tikrųjų skolinatės iš savęs ateityje ir pasirūpinkite, kad jūsų ateities aš neliktų it musę kandęs.

Greitas kreditas pirmą kartą

Greitųjų kreditų privalumas – jie visada greiti. Net imant greitą paskolą pirmą kartą gyvenime, jums nereikės ilgai gaišti – užtruksite vos penkiolika minučių. Žinoma, jeigu neatitiksite reikalavimų, paskolos negausite, tačiau neigiamą atsakymą taip pat sužinosite labai greitai. Be to, skirtingai nei bankai, greitųjų kreditų įmonės suteikia galimybę pinigų pasiskolinti internetu, todėl nereikės niekur vaikščioti.

Jeigu ieškote nemokamos paskolos, jums iš tiesų pasisekė, nes dauguma kredito įmonių pirmąjį kreditą iki 1000 eurų vienam ar keliems pirmiems mėnesiams suteikia nemokamai. Tuo tikrai verta pasinaudoti, nes paskolą grąžinti bus kur kas lengviau. Bet verta atkreipti dėmesį, kad skolinantis iš tos pačios įmonės jau nebe pirmą kartą tokių pasiūlymų taip pat būna, be to, lojaliems klientams greitos paskolos suteikiamos mažesnėmis palūkanomis, su papildomomis nuolaidomis ir ilgesniam grąžinimo terminui.