Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovaujanti grupė „InCulto“ po pergalės nacionaliniame finale kibo į darbus ir jau pristato pirmuosius rezultatus. Šiandien įvyko ką tik nufilmuoto dainos „Eastern European Funk“ vaizdo klipo, kuris bus demonstruojamas Lietuvos ir užsienio TV stotyse bei internete, premjera.
Šį vaizdo klipą trečiadienį laidoje „Labas rytas“ pristatė Lietuvos televizija, jis taip pat paskelbtas internete ir vien per pirmą naktį sulaukė 18 000 peržiūrų.

Nuotaikingas vaizdo klipas buvo nufilmuotas viename sostinės Antakalnio butų. Vaizdo klipe galima pamatyti visą būrį pažįstamų veidų – Arnoldą Lukošių ir Eimantą Belicką, prieš ketverius metus „Eurovizijoje“ dalyvavusius su „LT United“, šių metų lietuviškos „Eurovizijos“ atradimą Gaudentą Janušą, taip pat Algį Ramanauską-Greitai, Ugnę Skonsmanaitę, Ericą Jennings ir kitus.
Tarybinio stiliaus bute ši smagi kompanija surengė beprotišką vakarėlį. Vaizdo klipo idėjos autorius ir režisierius yra Jurgis Didžiulis, operatorius – Petras Skukauskas, montuotojas – Arūnas Vadeiša.
Į vaizdo klipą pateko akimirkos iš „InCulto“ kelionių po Lietuvą, pasirodymų įvairios netikėtose vietose – geležinkelio stotyje, prekybos centruose, degalinėje, įvairių kompanijų biuruose, tarp jų ir padėkos pasirodymą „Eurovizijos“ rėmėjų „Teo“ biure.
„Norėjome sukurti vaizdo klipą, kuris tiktų mūsų dainai“, – sakė „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis. „Jame yra balansuojama tarp to, kaip kiti mus įsivaizduoja, ir kaip viskas yra tikrovėje. Stengsimės šį vaizdo klipą parodyti kaip galima plačiau.“
Grupė „InCulto“ kartu su kompanija M.P.3 po kelių savaičių išleis ir dainos „Eastern European Funk“ kompaktinę plokštelę.

You’ve seen it all before,
We ain’t got no taste, we’re all a bore.
You should give us a chance,
Coz we’re all victims of circumstance.
We’ve had it pretty tough, but that’s ok we like it rough,
We’ll settle the score, survived the reds and 2 world wars.

Get up and dance to our Eastern European kind of funk!

Yes sir we are legal we are but we’re not as legal as you,
No sir we’re not equal no, though we’re both from the EU,
We build your homes, we wash your dishes,
Keep your hands all squeaky clean,
Some day you’ll come to realize,
Eastern Europe is in your genes!!

Get up and dance to our Eastern European kind of funk!