jurga_kaunas-megaArtėjančių kalėdinių švenčių proga Jurga muzikos gerbėjus pakvies į šventinius koncertus. Gruodžio 21 dieną Jurga surengs pirmąjį savo pasirodymą šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje, kur skambės beveik dvi valandos švelnios, melodingos muzikos – puikiai pažįstamos ir pamėgtos Jurgos dainos. Šiame koncerte Jurgai pritars gitaristas Romas Rainys ir perkusininkas Vytis Vainilaitis.
Kalėdinį laikotarpį dainininkė vadina šviesiu, nes tuo metu noras dalintis žmonėms yra labai stiprus. „Kalėdos – tai dovanos kitiems, todėl smagu tą patį padaryti su muzika, pasidalinti ja“, – sakė koncertams besiruošianti Jurga.

Į Jurgos koncertą šv. Kotrynos bažnyčioje „Bilietai.lt“ prekybos taškuose jau išpirkta daugiau nei pusė visų bilietų. Iš viso šį koncertą stebės apie 400 žiūrovų. „Susidomėjimas šiuo koncertu yra labai didelis. Teiravomės šv. Kotrynos bažnyčios dėl papildomos datos, tačiau paaiškėjo, kad antroje gruodžio pusėje visos dienos bažnyčioje yra užimtos“, – sakė koncertą organizuojančios kompanijos M.P.3 vadovas Vaidas Stackevičius.

Jurga su gitaristu Romu Rainiu taip pat pakvies į savo šventinius akustinius koncertus ir kituose miestuose: gruodžio 12 dieną Druskininkuose, restorane-muzikos klube „Druskininkų kolonada“, gruodžio 18 dieną Palangoje, muzikos klube „Vandenis“, gruodžio 29 dieną Gargžduose kavinėje „Lijo“ ir gruodžio 30 dieną Klaipėdoje, restorane „Ararat“. Čia įvyks šilti muzikantų susitikimai su muzikos gerbėjais.
Gruodžio 19 dieną Jurga su savo grupe surengs didelį šventinį naujos programos „+37° (Goal of Science)“ koncertą Kauno klube „Combo“. „Jau kelerius metus tradiciškai apie Kalėdas susitinkame Kaune, tad negalėjome nepaisyti tradicijos ir šiemet“, – šypsojosi po ilgos pertraukos šiais metais naują albumą išleidusi dainininkė.