harlem-gospel-choirGruodžio pabaigoje vienas garsiausių pasaulyje gospelo chorų „Harlem Gospel Choir“ Lietuvoje surengs net šešis pasirodymus. Legendinis choras tęsia pasaulines gastroles „Concert Of Hope World Tour / Remembering Michael Jackson“, kuriose atiduoda pagarbą popmuzikos karaliui Michaelui Jacksonui.

Išskirtiniai „Harlem Gospel Choir“ koncertai, kuriuose skambės geriausios Michaelo Jacksono dainos ir kiti jo garbei skirti kūriniai, gruodžio 23 d. vyks Kaune, gruodžio 25 d. Vilniuje, gruodžio 26 d. Klaipėdoje, gruodžio 27 d. Panevėžyje, gruodžio 28 d. Mažeikiuose ir gruodžio 29 d. Utenoje.

„Harlem Gospel Choir“ vienas garsiausių gospelo chorų pasaulyje, gerbėjų vadinamas „Dievo žmonėmis ir Harlemo“. Jau du dešimtmečius choras atlieka tradicinius gospel kūrinius, padedančius geriau pažinti afroamerikiečių kultūrą, skleisti tikėjimo džiaugsmą, geraširdiškumą, taiką ir harmoniją. „Harlem Gospel Choir“ per koncertus gieda ne tik tradicines ir šiuolaikines gospel giesmes, bet prideda ir bliuzo, džiazo, kitų muzikos bei šokio stilių elementų.

Nuo pat 1990-aisiais įvykusio debiuto didžiojoje scenoje Nelsonui Mandelai pagerbti skirtame koncerte „Harlem Gospel Choir“ niekuomet nevengė eksperimentuoti. Dėl to koncertuoti su religines giesmes atliekančiu kolektyvu nori daugybė garsių muzikantų: Diana Ross, Jimmy Cliffas, Mary J. Blige, seras Eltonas Johnas, inde roko grupė „Razorlight“ ir daugelis kitų. Ansamblis taip pat koncertavo su Bono ir grupe „U2“. Dar devintame dešimtmetyje „U2“ patys nusprendė surengti koncertą su „Harlem Gospel Choir“ vienoje bažnyčioje Niujorke. Tuomet kartu su choru jie atliko ir įrašė gospel stiliaus įkvėptą dainą „I Still Haven’t Found What I’m Looking For“.