atlanta_fotoRugsėjo 18 d., jaukioje, neseniai duris atvėrusioje Ingridos Martinkėnaitės ir Dorotos V. Stonkus fotostudijoje „Photo Id“ bus pradėtas fotografuoti originalus, pikantiškas ir labai seksualus 2010 metų kalendorius. Pirmuoju jo modeliu taps dainininkė Atlanta.
Paklausta, ar sunku buvo įkalbėti Atlantą pozuoti šiame kalendoriuje, Ingrida Martinkėnaitė sakė: „Tikrai ne, nes Atlanta pasitiki mūsų profesionalia komanda – stiliste Dorota S. ir fotografe Oksana T. Be to, tai jokiu būdu nebus erotinis kalendorius. Galiu garantuoti, kad nuotraukos bus gražios, pikantiškos ir skaniai seksualios bei delikačios. Kalendoriaus kokybė ir stilistika gerokai skirsis nuo kitų iki šiol išleistų kalendorių. O fotografuotis jau sutiko visos grupės “69 danguje” narės bei daugelis kitų žinomų merginų.“ Pasak Ingridos, kalendorius turėtų pasirodyti iki Šv. Kalėdų.

Nors studija „Photo Id“ duris atvėrė labai neseniai, Ingrida su Dorota vos spėja suktis – klientų fotostudijoje merginoms jau dabar netrūksta: fotografuojami žurnalų viršeliai, reklamos, vestuvės, mergvakariai, nėščios mamytės, maži vaikučiai, portretai, meniniai aktai ir pan.
Beje, šiuo metu Ingrida ir Dorota ne tik intensyviai ruošia minėtąjį kalendorių, bet ir rengiasi studijos atidarymo šventei.