jurgos_albumo_virselisNeseniai baigusi įrašinėti savo naują albumą „+37° (Goal of Science)“ dainininkė Jurga klausytojams po truputį atskleidžia būsimos plokštelės skambesį. Anksčiau radijo stotis buvo užkariavę Jurgos hitai „Tyliai“ ir „Running“, o dabar juos papildo šviežia ir viena ryškiausių albumo dainų „Rykliai ir vilkolakiai“. Šis, besikeičiančią kaip orai albumo nuotaiką ir įvaizdį atspindintis kūrinys jau pasiekė radijo stotis ir klausytojams žada daug teigiamų emocijų.
Pati Jurga savo naują kūrinį vadina šviesiai liūdnu su daug šilumos ir sako, kad jai labai patinka kontrastai. Pasak jos, sudėtos kartu priešingybės tampa jaukesnės ir ne taip baugina. „Šioje dainoje yra simbolių, ko mes visi prisibijom, tarsi sapnuotum, kad tavęs nebėra, tačiau muzika tai sušvelnina ir padeda prisijaukinti savo baimes, pasijausti saugiai“, – sakė Jurga.

Trečiasis Jurgos albumas „+37° (Goal of Science)“ parduotuvėse pasirodys spalio 1 dieną. Jį dainininkė su grupe pristatys trimis koncertais: Vilniuje – spalio 10 dieną Teatro arenoje, Klaipėdoje – spalio 17 dieną Žvejų rūmuose ir Kaune – spalio 24 dieną VDU salėje.

Nespėjusi atsikvėpti po naujų dainų įrašų Jurga surengė naujam albumui skirtą fotosesiją, kurios metu nuotraukos buvo daromos specialiu šilumą fiksuojančiu aparatu – termovizoriumi. Paprastai šis prietaisas naudojamas tirti pastatus, tačiau šįkart fotografas Gediminas Žilinskas juo fotografavo Jurgą, jos grupės narius, miesto ir gamtos vaizdus, debesis.
Pasak Jurgos, reikia degti idėja kad kažką atrastum, sukurtum ar pasiektum, tad +37° temperatūra tai ir simbolizuoja. Pirmasis šios originalios fotosesijos rezultatas yra naujojo albumo „+37° (Goal of Science)“ viršelis, kurį galima išvysti prisegtoje iliustracijoje. Šioje nuotraukoje Jurga termovizoriumi buvo fotografuojama pagal Leonardo da Vinci kūrinį „Vitruvijaus žmogus“, sukurtą renesanso laikotarpiu, kai suklestėjo mokslas. Sujudintos rankos primena „sniego angelą“, kokį žiemą mėgsta daryti vaikai.