Kaip sužinoti, ar veido atjauninimas jums tinka? Atlikite veidrodžio testą. Atsistokite prieš veidrodį gerai apšviestame kambaryje ir iš tikrųjų pažvelkite į visas savo savybes. Paklauskite savęs, kas jus vargina ir ką norėtumėte pakeisti.

Ar jūsų antakiai ar akių vokai yra nuleisti? Ar jūsų skruostai tuščiaviduriai ar suglebę? Ar turite žvynelių? Ar jūsų kaklas yra pilnas, ar jis suglebęs? Ar jūsų veide yra kitų nemėgstamų žymių ar linijų? Ar jūsų ausų landos ir nosis ilgėja ir nuskęsta? Ar jūsų lūpos ištuštėjusios, ar ilgėja? Ar turite lūpų raukšlių ir juoko linijų aplink akis?

Na, jei į visus ar visus šiuos klausimus atsakėte teigiamai, galbūt atėjo laikas apsvarstyti chirurginį veido atjauninimą, įskaitant veido patempimą, kaklo pakėlimą ir (arba) blefaroplastiką. Pagrindinis faktorius, apsvarstantis veido patobulinimą, yra tas, kai pradedama žandikaulio apatinė dalis ir laisva ar suglebusi kaklo oda – tada laikas sustabdyti užpildus ir „Botox“ bei apsvarstyti chirurginį veido patobulinimą.

Kokios yra jūsų veido atjauninimo galimybės?

Svarstant veido atjauninimo procedūras, svarbu užmegzti partnerystę su tikru sertifikuotu plastikos chirurgu, kuris yra veido patempimo chirurgijos ekspertas ir supranta veido senėjimo mokslą. Jums reikia profesionalo, kuris ne tik supranta senėjimo procesą, bet ir gali nustatyti, ar norint pasiekti norimų rezultatų reikės neinvazinės ar invazinės procedūros. Galite pagalvoti, kad jums reikia veido patempimo ar kaklo pakėlimo, kai jums iš tikrųjų gali prireikti užpildo ir „Botox“, arba atvirkščiai. Kokios yra jūsų veido atjauninimo galimybės? Dažniausiai ieškomos akių vokų atjauninimo priemonės, veido korekcijos po 50 metų ir veido užpildų bei „Botox“ naudojimas, kai nėra veido odos suglebimo ar žiaumojimo.