Rugsėjo pabaigoje prasidėjusi prekyba bilietais į Lietuvos scenos grando Gyčio Paškevičiaus jubiliejinius koncertus tapo rekordinė. Per tris savaites atlikėjo gerbėjai išpirko daugiau nei 5 tūkst. bilietų.

„Bilietai, kuriais žmonės pradėjo domėtis dar jiems nepasirodžius prekyboje, yra tiesiog šluojami. Tokio bilietų populiarumo, likus palyginti nemažai laiko iki koncertų, mes nesitikėjome. Bilietai į artėjančius Gyčio Paškevičiaus koncertus yra parduodami sparčiau nei jie buvo parduodami į praėjusius kultinės Lietuvos grupės SEL koncertus“, – sako „Tiketos“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis.

Pasak Gyčio Paškevičiaus jubiliejinių koncertų turą organizuojančios kompanijos „Combo“ vadovo Rimanto Kišono, toks didžiulis susidomėjimas Gyčio koncertų bilietais rodo, jog Lietuvos publika yra pasiilgusi kokybiškų ne tik užsienio, bet ir talentingų Lietuvos atlikėjų koncertų. „Ne vienerius metus tylėjęs ir viešumoje mažai matytas vienas žinomiausių Lietuvos scenos grandų Gytis Paškevičius į sceną grįš išties su trenksmu. Juk ne kiekvienas Lietuvos atlikėjas ryžtųsi rengti koncertų ciklą didžiausiose šalies arenose, baimindamasis, jog nesurinks pakankamai publikos. Tačiau jau dabar akivaizdu, jog Gyčio koncertai turi rimtų pretenzijų tapti anšlaginiais“, – sako jis.
Pirmąjį jubiliejinį savo koncertą drauge su Kauno simfoniniu orkestru Gytis Paškevičius surengs lapkričio 20 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Lapkričio 26 d. atlikėjas pasirodys Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkusiai publikai, o gruodžio 3 d. sveikinsis su gerbėjais iš gimtųjų Šiaulių.

„Netrukus prasidės Gyčio Paškevičiaus jubiliejinio koncerto su simfoniniu orkestru reklaminė kampanija. Tuomet bilietų pardavimai, kaip rodo praktika, šoktels į viršų. Jau dabar akivaizdu, kad pigiausių bilietų, kurių per visas tris arenas liko vos 500, neliks per artimiausias kelias dienas, o galbūt ir vieną dieną, todėl gali būti, jog jau rytoj bilietai kainuos daugiau“, – prognozuoja A. Žiauberis.

Bilietus į grandiozinį Gyčio Paškevičiaus ir simfoninio orkestro koncertą platina pirmaujanti šalyje bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“. Bilietus galima įsigyti tiek visose 64 Lietuvoje veikiančiose „Tiketa“ kasose, tiek internetu www.tiketa.lt.

Planuojamame beveik 3 valandų trukmės koncerte G. Paškevičius žada surengti nepamirštamą ne tik hitais tapusių kūrinių, tokių kaip „Dalužė“, „Šiam pasauly“, „Tu vėjo paklausk“, „Draugams“ fiestą, bet ir nustebinti naujausio albumo „Laiko traukinys“ melodijomis. Šiuo koncertiniu turu atlikėjas pažymės ne tik savo 50-ąjį jubiliejų, bet ir veiklos scenoje trisdešimtmetį.