Operos solistas, grupės „el Fuego“ narys Eugenijus Chrebtovas neapsiriboja vien tik grupės veikla ir tarp įtempto koncertų grafiko atrado laiko įrašinėti naujas dainas debiutiniam rusiškų romansų albumui, kuris bus skirtas šių dienų žmonėms, pasiilgusiems tikrų jausmų bei išgyvenimų.

Eugenijau, netrukus bus išleistas Jūsų debiutinis rusiškų romansų albumas. Papasakokite apie tai plačiau.
Debiutinis rusiškų romansų albumas vadinsis „Aš Jus mylėjau…”. Jis bus turtingas kūrinių gausa bei svarus jų grožiu. Visi kūriniai parinkti apgalvotai bei atlikti emociškai, spalvingai ir nenuobodžiai. Šiuo metu kaip tik dirbu įrašų studijoje ir labai nekantrauju, kada bus baigti albumo įrašymo darbai ir leidybinė kompanija „ZUZI entertainment“ išleis albumą.

Kaip atradai bei subūrei muzikantus rusiškų romansų projektui?
Tikros ir gražios idėjos, rimti projektai visada randa bendraminčių. Šis projektas išskirtinis pasirinktų instrumentų skaičiumi bei ansambliu, tad ilgai ieškoti bendraminčių nereikėjo. Manau, kad būtent projekto dydis, apimtis, repertuaras paskatino muzikantus prisijungti prie šio projekto įgyvendinimo. Projekte dalyvauja vieni iš geriausių Lietuvos muzikantų Nerijus Bakula /Akordeonas/, Darius Dikšaitis /Smuikas/, Dainius Palšauskas /Violončelė/.

Ar norint perteikti romansų dvasią reikia būti išgyvenusiam nelaimingą meilę?
Romansai – jausmų pasaulio veidrodis, todėl manau, kad sunku dainuoti apie išgyventą meilės netektį jos nepatyrus.
Kaip poetas išgyvenantis sielos audras sukūria gražiausias savos poemas, taip solistas turtingas emociškai išdainuoja gražiausius romansus .

Kodėl romansai tokie liūdni, pilni skausmo ir ilgesio?
Romansai – tai pasakojimai apie išduotus jausmus, netektį ir ilgesį, tad natūralu, kad šios ilgesingos natos ir skamba romansuose. Šių dienų žmonėms, pasiilgusiems tikrų jausmų ir išgyvenimų yra įdomu paklausyti senovinių romansų, kurie turtingi savo emociniu spalvingumu, amžinu meilės, netekties, liūdesio temų gvildenimu.

Kaip atsirenkate kūrinius, kuriuos įtraukiate į savo koncertinę programą, juk romansų yra be galo daug?
Manoji programa yra sudaryta iš pačių žinomiausių, šių dienų žmogui bei mano širdžiai artimiausių romansų. 

Kur yra romanso stiprybė?
Romanso stiprybė – žmogaus branda, bet ne senatvė. Romanso žanrą gali pamilti nebūtinai vyresni žmonės.

Kaip rusiškų romansų projekto idėją įvertino kiti grupės „el Fuego“ nariai Jonas ir Tomas?
Rusiškų romansų projekto idėją jie palaikė. “el Fuego” grupės nariai neapsiriboja vien tik veikla grupėje. Mes esame jauni žmonės, profesionalūs solistai, tad dalyvaujame įvairiuose projektuose, esame atviri įvairiems išbandymams.
Ar namuose žmonai dainuojate romansus?
Žmona romansus prašo padainuoti sūnui vietoj lopšinių, bet dėl įtempto koncertų grafiko dainuoti lopšines dažniausiai tenka jai pačiai, už ką aš ją ir myliu. Na, o mano sūnaus gimimas, atsakomybė prieš šeimą subrandino naujų galimybių bei išbandymų paiešką. Atradimai – džiūginantys! 