milannoLapkričio 2d., televizijose ir internete dienos šviesą išvydo dainininko Milanno vaizdo klipas „Nauja Pradžia“. Kūrėjas dabar į muzikinę sceną dabar lipa ne vienas – su puikiu gyvai grojančiu ketvertuku. Paprastesnis, ne toks „saldus“, pagaliau „nusimetęs savo seną rūbą“, Milanno pristato vaizdo klipą, kurį galima būtų pavadinti pirmuoju jo muzikinėje istorijoje.

Šis vaizdinis pasakojimas jungia tris paralelius gyvenimus: MIESTO, ŽMOGAUS IR MUZIKOS. Tai elementai, lygiagrečiai kintantys tam tikru ritmu. Ankstus rytas – nauja dienos pradžia sužadina garsų, veiksmų, judesio nesuvaldomą eigą. „Nauja pradžia“ – tarsi pamirštas, paskendęs buityje kiekvieno žmogaus vidinis šauksmas. Tai užspaustas troškimas, kuris veržiasi būti paleistas“ – apie savo vaizdo klipą kalba dainininkas.

Be specialiųjų efektų, grimo, ypatingų piniginių resursų, galima sakyti, beveik ekologiškas J, gimė nuoširdus ir dinamiškas muzikinis vaizdo klipas.

Klipas nufilmuotas 2009 rudens pradžioje, filmavo „MGpro“ studija, režisierius Mindaugas Gudelis.

Lapkričio 4 dieną, Vilniuje, gyvos muzikos klube „Tamsta“ įvyks pirmasis Milanno ir grupės koncertas. Naujos programos pristatomasis koncertas neapseis be staigmenų! Į sceną lips ir po ilgos pertraukos į savo rankas gitarą paims, legendinės grupės „Naktinės personos“ muzikantas, Aras Vėberis. Bendrą kūrinį su Milanno atliks ir dar vienas svečias- „Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas.

Artimiausi Milanno ir grupės koncertai:

Lapkričio 4 d.- „Tamsta“, Vilnius
Lapkričio 13 d.- „Aira“, Marijampolė
Lapkričio 20 d.- „Martini“, Šiauliai
Lapkričio 21 d.- „105nds“, Klaipėda
Lapkričio 27 d.- „Amber“, Druskininkai
Lapkričio 28 d.- „Activity zone“, Kėdainiai
Gruodžio 11 d.- „Vilkaja“, Ukmergė
Gruodžio 12 d.- Miesto teatro galerija, Alytus