Daugeliui internetas tapo vienu iš pramogų šaltinių. Nors visi sutinka, kad leisti laiką prie kompiuterio nėra gerai, tačiau kai už lango darganotas oras ir visiškai nėra ką veikt, tuomet virtualus pasaulis mus gelbsti nuo rutinos ir kasdienybės, pakelia mums nuotaiką. Pateikiame populiariausių pramogų internete sąrašą:

Naršymas ir bendravimas socialiniuose tinkluose
Neabejotinai Nr1 pramoga internete pastaraisiais metais, o pagrindinis lyderis tokių tinklų tarpe, žinoma, kad facebook’as. Šio internetinio projekto kūrėjai pasistengė padaryti viską, kad žmogus įsijungęs į šią internetinę bendruomenę ir nebenorėtų išeiti. Pažintys, žaidimai, savo foto talpinimas ir kitų foto peržiūra, patogi paieška begalės įvairių programų, kurios skirtos džiuginti mus.

Internetiniai žaidimai
Jei žaidimai socialiniuose tinkluose „neveža” tuomet galite rinktis iš begalės įvairių tinklo, azartinių ar specializuotų žaidimų internetiniuose puslapiuose bei žaidimų serveriuose.
Azartinių žaidimų kategorijoje neabejotinas lyderis yra pokeris. Šį žaidimą galima žaisti ne tik kazino, pokerio klubuose, bet ir internete. Pakanka užsiregistruoti kokioje nors pokerio svetainėje, parsisiųsti programą į savo kompiuterį ir jau galite žaisti. Jei norėsite žaisti iš pinigų, jums reikės įnešti piniginį depozitą į savo pokerio sąskaitą. Taip pat reikėtų pažymėti, jog azartinius žaidimus iš pinigų gali žaisti tik pilnametystės sulaukę asmenys.

Juokai, anekdotai, linksmi video, foto
Internete labai populiarūs puslapiai, kuriuose talpinamos įvairūs linksmos istorijos, linksmi video bei foto, taip pat įvairūs juokeliai. Taigi galima daryti išvadą, kad žmonės internete dažnai ieško medžiagos, informacijos kuri pakeltų jiems nuotaiką.

Įdomūs faktai, straipsniai
Internetas atveria platų žinių ir įdomios informacijos pasaulį. Naršydami po įvairius puslapius galite atrasti daug įdomių faktų apie žmones, jų pasiekimus, gamtą bei visatą.