Praėjusiais metais geriausiai perkamą lietuvišką popmuzikos albumą išleidusi dainininkė Jurga šį savo naujausią darbą „+37° (Goal of Science)“ netrukus pristatys ir Estijoje. Kovo 27 dieną Jurga su grupe dalyvaus „Tallinn Music Week“ festivalyje, kur koncertuos prestižiniame Talino „Rock Cafe“ klube, talpinančiame apie tūkstantį žiūrovų.
Tai bus pirmasis Jurgos koncertas Estijoje. Ankstesniais metais dainininkė su savo dainomis jau yra aplankiusi Latviją, Vokietiją, Švediją, Afganistaną, JAV, Vengriją ir Slovėniją. „Tallinn Music Week“ festivalyje dalyvauja daugiausia Estijos ir Suomijos atlikėjai, tačiau jame galima išvysti ir latvius bei lietuvius – kartu su Jurga savo naujausią albumą Taline ketina pristatyti ir latvių grupė „Brainstorm“.
Albumą „+37° (Goal of Science)“ Jurga išleido praėjusių metų rudenį. Per penkis mėnesius šią kompaktinę plokštelę įsigijo daugiau kaip 7 000 gerbėjų, o radijo stotyse nuskambėjo šio albumo kūriniai „Rykliai ir vilkolakiai“, „Tyliai“ bei „Running“.

Iki pasirodymo Taline Jurga surengs solinį koncertą Palangoje, kuris šią savaitę, kovo 11 dieną, įvyks muzikos klube „Ramybė“. Šiame koncerte Jurga Lietuvos nepriklausomybės jubiliejaus proga atliks ir dainą „Laisvė“, kuri skamba pirmąjame dainininkės albume „Aukso pieva“. Praėjusiais metais Jurgos kartu su Eurika Masyte įrašyta „Laisvė“ pasirodė Prancūzijoje ir Belgijoje platinamame albume „Sound of Revolution – A Collection of Songs that Made the Iron Curtain Fall“.